دوره‌ های مدیریت دارایی‌ های فیزیکی

رویدادهای مدیریت دارایی‌ های فیزیکی

تربیت مشاور مدیریت دارایی های فیزیکی

دوره دوم تربیت مشاور مدیریت دارایی‌ های فیزیکی در کلاس جهانی

https://pamaward.ir/wp-content/uploads/2022/06/اولین-دوره-تربیت-مشاور-cmore.jpg

دوره تربیت مشاور مدیریت دارایی‌ های فیزیکی در کلاس جهانی

دوره مجازی آموزش مدیریت دارایی‌های فیزیکی

دوره مجازی آموزش مدیریت دارایی‌ های فیزیکی

جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی هرساله اقدام به برگزاری دوره‌ های مدیریت دارایی‌ های فیزیکی با هدف توانمند ساختن افراد در حفظ و خلق ارزش از دارایی‌های فیزیکی خود می‌کند. در سازمان­‌های دارایی‌محور مدیریت یکپارچه و سیستماتیک این دارایی‌­­ها از مهم‌ترین فعالیت‌های سازمان است. از این رو مدیریت دارایی­ های فیزیکی به یک فعالیت حیاتی تبدیل گشته و نیاز است تا مدیران دارایی‌های فیزیکی بتوانند تصمیمات درست و به موقع در این زمینه بگیرند.

بدون شک یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای تحقق این مهم، شرکت در دوره‌های معتبر آموزشی است. تمامی دوره‌های آموزشی جایزه مدیریت دارایی‌ های فیزیکی تحت نظر کارشناسان و صاحب‌نظران فعال در این زمینه برنامه‌ریزی شده‌اند تا شما را به آنچه که می‌خواهید برسانند. این دوره‌ها دانش و تخصص شما را در این مسیر ارتقا می‌دهند و به شما کمک می‌کنند که تک تک گام‌های مسیر رشدتان در این حوزه را با اطمینان بردارید و شما را در جهت رسیدن به موفقیت همراهی می‌کنند.

دوره‌ های مدیریت دارایی‌ های فیزیکی به شکل حضوری و مجازی، تحت عناوین مختلف (نگهداری و تعمیرات بهره‌ور فراگیر، مدیریت هزینه چرخه عمر تجهیزات، مدیریت انبار و قطعات یدکی، شاخص‌های کلیدی عملکردی، تحلیل علل ریشه‌ای، نرم‌افزارهای نگهداری و تعمیرات، مدیریت تعمیرات اساسی، مدیریت تغییر در سازمان از طریق تغییر فرهنگ، نظام آراستگی محیط کار 5S، مدیریت نگهداری و تعمیرات، دوره‌های آموزشی با مدارک بین‌المللی و…) برگزار می‌شود. سازمان‌ها یا افراد می‌توانند بسته به نیاز خود در هریک از این دوره‌ها به صورت مجزا یا ترکیبی شرکت کنند. با کلیک بر روی هر یک از این دوره‌ها می‌توانید اطلاعات تکمیلی آن را مطالعه نمایید.

دوره‌ های مدیریت دارایی‌ های فیزیکی