وبینارها و سمینارهای مدیریت دارایی های فیزیکی

وبینارها و سمینارها

پایش وضعیت ساختاریافته

وبینار پایش وضعیت ساختاریافته

همایش پروژه‌های موفق قابلیت اطمینان در ایران

همایش پروژه‌های موفق قابلیت اطمینان در ایران

https://pamaward.ir/wp-content/uploads/2022/06/سمینار-یک-روزه.jpg

سمینار یک روزه جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی

وبینار آموزشی مدیریت دارایی زیرساخت‌ها

وبینار مدیریت دارایی زیرساخت‌ها

وبینارها و سمینارهای مدیریت دارایی های فیزیکی هرساله توسط جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی و به صورت حضوری و غیرحضوری و پنل‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود. این وبینارها معمولا موضوعی بوده و شبکه‌ای از متخصصین و مدرسین باتجربه و حرفه ای مدیریت دارایی های فیزیکی را جهت ایجاد بستری برای خلق ارزش پایدار از دارایی‌ها و سرمایه‌های فیزیکی ایجاد می‌کند.

جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی به شکل کاملا تخصصی و روشمند به طراحی و اجرای نشست‌ها، جلسات و دوره‌های آموزشی مرتبط با مدیریت دارایی‌های فیزیکی در قالب وبینار می‌پردازد. این وبینارها و سمینارها، تعاملی و کاربردی بوده و مرتبط با کارگاه‌های عملی می‌باشد و تجارب موفق را در حوزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی معرفی می‌کند.

تعامل زیاد، توانایی بحث و گفت‌وگو در جلسه، ارسال و دریافت اطلاعات، از ویژگی‌های مثبت وبینارها و سمینارهای برگزارشده توسط جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی است.

حضور در وبینارها و سمینارهای مدیریت دارایی های فیزیکی بستری را برای سازمان‌های تجهیزمحور فراهم می‌کند تا تاثیر دارایی­‌های فیزیکی درایجاد ارزش در صنایع مختلف و اهمیت مدیریت بهینه و پایدار فعالیت‌های سازمان از طریق این دارایی‌ها و نيز هزينه‌­ها، ريسك­‌ها و عملكرد آن‌ها در طي چرخه عمر تجهیزات را بهتر درک کنند.

همچنین مراسم اهدای تندیس‌ها و تقدیرنامه‌ها توسط جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی، هرساله همزمان با برگزاری بزرگترین همایش  بین‌المللی مدیریت دارایی های فیزیکی برگزار می‌شود.