حضور شرکت پالایش گاز بیدبلند در دوره هفتم PAMAWARD (2022)

پالایشگاه گاز بیدبلند1 واقع در 32 کیلومتری غرب بهبهان و در استان خوزستان، به عنوان اولین پالایشگاه گاز خاورمیانه در دوره هفتم جایزه مدیریت دارایی های فیزیکی (PAMAWARD 2022) حضور خواهد داشت.

شرکت پالایش گاز بیدبلند 1 واقع در 32 کیلومتری غرب بهبهان و در استان خوزستان، به عنوان اولین پالایشگاه گاز خاورمیانه در دوره هفتم جایزه مدیریت دارایی های فیزیکی (PAMAWARD 2022) حضور خواهد داشت.

این شرکت با تلاش در جهت افزایش بهره‌وری، مدیریت هزینه‌ها، ارتقای سطح رضایت ذی‌نفعان، بهبود مستمر فرآیندها، صیانت از محیط‌زیست و بهینه‌سازی مصرف انرژی از طریق پالایش پاک، ایمن، پایدار و اقتصادی گاز طبیعی و محصولات جانبی، امسال با هدف دیده‌شدن تلاش‌هایش در حوزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی در هفتمین دوره برگزاری از جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی شرکت کرده‌است.

شرکت پالایش گاز بیدبلند از پیشگامان شرکت‌کننده در ادوار جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی است که برای اولین بار در سال 2017 در سومین دوره جایزه حضور پیدا کرد و تقدیرنامه سه‌ستاره دریافت نمود. این شرکت در سال‌های بعد (2018 و 2019) مجددا در جایزه شرکت نموده و توانست امتیاز بالاتری در جنبه‌های مختلف دریافت کند و موفق به کسب تندیس برنزین 5 ستاره شد.

شرکت پالایش گاز بیدبلند

شرکت پالایش گاز بیدبلند 1 همچنین در راستای ارزیابی پیاپی سازمان خود از جنبه‌های مختلف مدیریت دارایی‌های فیزیکی و دریافت مشاوره سریع و آنلاین، از نرم‌افزار ارزیابی هوشمند مدیریت دارایی های فیزیکی (iPAMS) به عنوان نرم‌افزار نسل چهارم در حوزه ارزیابی و مشاوره مدیریت دارایی‌های فیزیکی بهره‌ برده‌است.

سازمان‌هایی چون شرکت پالایش گاز بیدبلند که اهمیت مدیریت دارایی‌های فیزیکی و ارزش دارایی‌های فیزیکی را درک کرده و در راستای آگاهی از وضعیت کنونی خود و بهبود و تعالی در آن تلاش می‌کنند، الگوهای خوبی برای جهت‌دهی به تلاش سازمان‌ها در زمینه مدیریت دارایی‌های فیزیکی هستند تا آنان را برای قدم‌نهادن در این مسیر ترغیب نمایند.