حضور شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی در هفتمین جایزه مدیریت دارایی های فیزیکی

شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی امسال برای سومین سال پیاپی در جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی (PAMAWARD 2022) ثبت‌نام کرد. این شرکت که در نقشه استراتژیک خود، خدمات‌رسانی شایسته و با کیفیت به ذی‌نغعان، ارتقای بهره‌وری و چابکی با استفاده از دانش و فناوری و صیانت از محیط زیست و دارایی‌ها را دنبال می‌کند، در دوره...

شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی امسال برای سومین سال پیاپی در جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی (PAMAWARD 2022) ثبت‌نام کرد.

شرکت توزيع نیروی برق خراسان رضوی در پهنه‌ای به وسعت ۱۱۷۰۰۰ کیلومتر مربع با داشتن طولانی‌ترین شبکه‌های توزيع برق در سطح کشور و همجواری با دوکشور افغانستان و ترکمنستان و استان‌های خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان و یزد، خدمات خود را در ۲۹ مدیریت برق شهرستان و حدود ۷۰ مرکز خدماتی ، به تعداد ۱۳۰۰۰۰۰ مشترک در سطح شهرها و روستاها ارائه می‌دهد .

این شرکت در سال ۱۳۷۱ و در راستاي سياست هاي دولت جمهوري اسلامي ايران در برنامه پنج ساله اول عمراني كشور در جهت تغيير ساختار شركت‌هاي تابعه وزارت نيرو، تحت عنوان شركت توزيع نيروي برق استان خراسان تشكيل و متولي انجام كليه كارهاي مربوط به توزيع نيروي برق در استان خراسان گرديد.

شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی

این شرکت که در نقشه استراتژیک خود، خدمات‌رسانی شایسته و با کیفیت به ذی‌نغعان، ارتقای بهره‌وری و چابکی با استفاده از دانش و فناوری و صیانت از محیط زیست و دارایی‌ها را دنبال می‌کند، در دوره پنجم از جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی حضور پیدا کرد و موفق به کسب تقدیرنامه یک ستاره گردید. در سال بعد شرکت توزيع نیروی برق خراسان رضوی در دوره ششم جایزه نیز مجددا شرکت کرد و ضمن تلاش در راستای تقویت نقاط بهبود و رفع نقاط ضعف در حوزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی، موفق به کسب تندیس برنزین 4 ستاره شد.این شرکت امسال هم برای بار سوم در هفتمین دوره برگزاری از این جایزه حضور به عمل خواهد آورد.

شرکت‌هایی چون شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی که تعالی را برمی‌گزینند، سفری را به سمت عملکرد عالی آغاز می‌کنند.این شرکت‌ها ابتدا مشخص می‌کنند که در کجا قرار دارند، سپس مقصد را تعیین می‌کنند و آنگاه بررسی می‌کنند که برای رسیدن به مقصد چه چیزی نیاز دارند و این سفر چقدر زمان می‌برد.موفقیت در این سفر به معنای موفقیت برای شرکت و کارکنان آن است.