نرم افزار ارزیابی هوشمند مدیریت دارایی های فیزیکی iPAMS به بهره‌برداری رسید.

جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی با مجوز سازمان ملی بهره‌­وری در سال 1400 تصمیم به ایجاد نرم‌افزاری هوشمند در زمینه مدیریت یکپارچه دارایی‌های فیزیکی (iPAMS) گرفت که سازمان‌­ها قادر باشند در بخش‌­های مختلف...

جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی با مجوز سازمان ملی بهره‌­وری ایران در سال 1400 تصمیم به ایجاد نرم افزار ارزیابی هوشمند مدیریت دارایی های فیزیکی iPAMS گرفت که سازمان‌­ها قادر باشند با پاسخ به پرسشنامه‌های معتبر آن به صورت آنلاین، وضعیت مدیریتی بخش‌های مختلف سازمان را ارزیابی و کمی کنند و بر اساس وضعیت موجود خود، برای رسیدن به وضعیت مطلوب از پیشنهادات و توصیه‌های این نرم‌افزار بهره‌مند شده و مشاوره دریافت نمایند.

پرسشنامه‌های این ارزیابی‌ها در زمینه‌های مختلف مدیریت دارایی‌ها، انبار قطعات یدکی، تعمیرات اساسی، فرهنگ سازمانی، آراستگی محیط کار، آمادگی سازمانی برای ورود به انقلاب صنعتی چهارم، یکپارچگی تجهیزات و … در دسترس کاربران نرم افزار ارزیابی هوشمند مدیریت دارایی های فیزیکی iPAMS قرار داده شده‌است تا بتوانند بدون نیاز به استفاده از پرسشنامه‌های کاغذی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با دقت بسیار بالایی سازمان خود را ارزیابی کرده و هر آنچه برای بهبود در این حوزه نیاز است را بلافاصله پس از پاسخگویی به پرسشنامه دریافت نمایند. این نرم افزار قابل استفاده بر روی کامپیوتر، موبایل و تبلت می‌باشد.

این نرم افزار برای سازمان‌های دارایی‌محور زیر دردسترس می‌باشد:

  • صنایع فرایندی و نفت‌وگاز؛
  • صنایع بزرگ غیرفرایندی؛
  • نیرو(تولید، توزیع و انتقال)؛
  • صنایع متوسط و کوچک.
نرم افزار ارزیابی هوشمند مدیریت دارایی های فیزیکی iPAMS