PAMAWARD یکی از 4 جایزه معتبر سازمان ملی بهره‌ وری

سازمان ملی بهره‌وری ایران طی یک مصاحبه خبری با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اعلام داشت که فقط ۴ جایزه اعتبار لازم سازمان ملی بهره‌وری را دریافت کردند. سرپرست مدیریت امور مشاوره و اعتبارسنجی جوایز سازمان ملی بهره‌وری ایران گفت: جایزه‌های ملی تعالی سازمانی، مدیریت دارایی‌های فیزیکی...

سازمان ملی بهره‌ وری ایران طی یک مصاحبه خبری با صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اعلام داشت که فقط ۴ جایزه توانستند اعتبار لازم این سازمان را دریافت کنند که جایزه مدیریت دارایی های فیزیکی یکی از آن‌ها می‌باشد.

سرپرست مدیریت امور مشاوره و اعتبارسنجی جوایز سازمان ملی بهره‌ وری ایران گفت: جایزه‌ ملی تعالی سازمانی، جایزه مدیریت دارایی‌ های فیزیکی ، جایزه بهره‌‌وری معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) و جایزه ملی تعالی و پیشرفت مورد تایید این سازمان می‌باشد.

خانم نفیسه مسیبی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صداوسیما با تاکید بر دو ساله‌بودن مدت اعتبار اعطا شده از سازمان ملی بهره وری ایران، افزود: این سازمان با توجه به نقش حاکمیتی خود، به ساماندهی جوایز موجود در کشور از طریق طرح‌ریزی فرایند اعتبارسنجی جوایز ملی مرتبط با بهره‌وری پرداخته است.

وی افزود: ایجاد فضای رقابتی مناسب میان جوایز، زمینه به‌کارگیری درست این ابزار برای ارتقای بهره‌وری کشور را فراهم می‌کند.

سرپرست مدیریت امور مشاوره و اعتبارسنجی جوایز سازمان ملی بهره وری گفت: اعتباردهی جوایز ملی، از ماموریت‌های مهم این سازمان این است که از سال ۱۳۹۲ تاکنون، جوایز بسیاری در زمینه بهره‌وری و تعالی سازمانی را مورد ارزیابی قرار داده‌است.

برای مشاهده کامل خبر کلیک کنید.

سازمان ملی بهره‌ وری