ثبت‌نام پنجمین دوره جایزه ملّی مدیریت دارایی‌های فیزیکی

 

چرا سازمانها باید در جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی حضور داشته باشد؟

امروزه روش های متعددی به منظور بهینه سازی فعالیتهای بهره برداری و تولید و همچنین نگهداری و تعمیرات تجهیزات مورد استفاده ی شرکتهای پیشرو است که اغلب شرکتهای ایرانی از آنها غافل هستند. افزایش تولید و کاهش هزینه ها مستلزم نگاه جدی به روابط بیهنه واحدهایی چون ایمنی، نگهداری و تعمیرات، بهره برداری، وجود قطعات یدکی، آموزش و دیگر واحدها است.

ارزیابی وضعیت موجود سازمان و ارائه ی راهکارهای بین المللی با در نظر گرفتن شرایط موجود کشور، توسط سازمان ثالث و بیطرف می تواند راهگشای افزایش تولید و کاهش هزینه ها باشد.

برای دریافت نمونه گزارش ارزیابی جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی لطفاً کلیک نمایید

 

 

فرایند ثبت نام

فرایند ثبت‌‌نام در پنجمین دوره جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی در سال ۹۸ از مرداد ماه آغاز و تا ۱۲ آذر ماه سال جاری ادامه خواهد یافت. دو مرحلۀ خودارزیابی و ارزیابی شخص ثالث جایزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی بر مبنای مدل آپتایم (استفاده‌شده در نظام‌نامه مدیریت دارایی‌های فیزیکی صنعت نفت) بوده و توسط ارزیابان آموزش‌دیده و باتجربه انجام خواهد یافت. تاریخ‌های ارزیابی پس از ثبت‌نام قطعی و به صورت توافقی مابین سازمان ارزیابی‌شونده و دبیرخانه جایزه مشخص خواهد شد. بر اساس نتایج حاصله و امتیازات ارزیابان، برگزیدگان در چهاردهمین همایش مدیریت دارایی‌های فیزیکی در دی‌ماه ۹۸، تندیس و تقدیرنامه اعطاء خواهد شد. 

صنایعی چون نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، معدنی، خودروسازی، حمل‌ونقل، ساختمان‌وتاسیسات و به‌طور کلی صنایع و سازمان‌هایی که تجهیزات و دارایی‌های فیزیکی بخش عمده‌ای از سرمایه آنان را تشکیل می‌دهد، می‌توانند در فرایند ارزیابی جایزه شرکت ‌کنند. اساتید، مسئولان و مدیران در سال­های گذشته توان بیشتری را صرف ترغیب سازمان­ها برای قدم ­نهادن در این مسیر نمودند. بی ­شک یکی از ابزارهای مقبول و کاربردی که هم بتواند الگوسازی کند و هم بتواند دیگران را به عمل ترغیب نماید، طراحی یک سیستم انگیزشی مبتنی بر معرفی بهترین­ها است.

برای دریافت فرم ثبت نام جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی لطفاً کلیک نمایید

 

 

برگزیدگان سالیان گذشته

برگزیدگان به ترتیب از تقدیرنامۀ ۱ستاره تا تندیس زرین ۱۲‌ستاره را دریافت خواهند کرد. در دو سال گذشته از مجموع شرکت‌هایی که در ارزیابی جایزه ثبت نام کردند، در نهایت به‌ترتیب شرکت‌های همراه اول، تام ایرانخودرو، پلیمر آریاساسول (تندیس سیمین ۹ستاره)، پالایشگاه چهارم پارس جنوبی (تندیس برنزین ۶ ستاره)، شرکت توزیع برق مشهد (تندیس برنزین ۶ ستاره)، گاز استان سمنان (تندیس برنزین ۶ستاره)، پالایش گاز بیدبلند (تقدیرنامۀ ۵ستاره)، پتروشیمی تبریز (تقدیرنامه ۵ستاره)، آب­ وفاضلاب منطقه یک تهران (تقدیرنامه ۴ستاره)، آب‌وفاضلاب مشهد (تقدیرنامۀ ۴ستاره)، کرمان‌موتور (تقدیرنامۀ ۳ستاره)، پتروشیمی کارون (تقدیرنامه ۲ستاره) و نیروگاه سیکل ترکیبی قم (تقدیرنامه ۲ستاره) موفق به کسب تندیس و تقدیرنامه مدیریت دارایی‌های فیزیکی شدند. همچنین در بخش‌های دیگر، شرکت آب‌وفاضلاب منطقه یک تهران در بخش بهترین پروژه پایه‌ای مدیریت دارایی‌های فیزیکی و شرکت پتروشیمی تبریز در ۲ بخش بهترین مدیریت انبار و بهترین پایش وضعیت موفق به کسب تقدیرنامه شدند.

برای دریافت سؤالات ارزیابی جایزه ملی مدیریت دارایی های فیزیکی لطفاً کلیک نمایید

.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید

 Posted by at 7:29 ق.ظ